درباره ما

فروشگاه اینترنتی اسمارت فارم 

درباره فروشگاه اینترنتی اسمارت فارم
سایت تخصصی فروش اینترنتی ماشین آلات و ابزار کشاورزی میباشد.  این شرکت با ۱۵ سال سابقه و تخصص در زمینه بازرگانی ماشین آلات کشاورزی تاکنون خدمات شایانی را به مکانیزاسیون کشاورزی ایران ارائه نموده است.
این شرکت  همگام با ورود اولین تراکتور و ماشین آلات کشاورزی فعالیت خود را در قزوین آغاز نمود و تاکنون سهم عمده ای در توسعه مکانیزاسیون این استان ایفا نموده است.
اسمارت فار م  با نام تجاری “smartfarmco ” با هدف توسعه مکانیزاسیون  کشورمان تاسیس گردیده و در حوزه تامین و تولید انواع تراکتور و ماشین های باغبانی  و زراعی و تامین قطعات  فعالیت خود را آغاز نموده است .

خدمات اسمارت فارم
سرویس های فروشگاه اسمارت فارم

هدف از این سایت اینست که دستگاه های برترین تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات کشاورزی کشور نظیر انواع تراکتور، کمباین، تیلر، گاوآهن، دیسک، چیزل، دستگاههای کاشت، نشاکار، سمپاش، کوپاش، بیلر، بوجاری، ابزار باغبانی و … در دسته بندی های مجزا در معرض دید و انتخاب کشاورز قرار گرفته تا با خرید آنلاین و یا خرید اینترنتی با قیمت مصوب کارخانه و یا واردکننده، مستقیم به دست بهره¬بردار برسد و نیز کشاورزان سخت کوش بدون اتلاف زمان بخصوص در فصل کاریشان بتوانند به راحتی ضمن مقایسه دستگاه ها، بهترین را انتخاب کرده و خریداری نمایند.